Söz Dügün Salonu

Düğün paketlerine neler dahil?

-

Standart Paket 

*Her Masada:

 1 litre kola-1 lt Fanta

* Çerez 

* 200ml bardak su

* DüğünPastası (Sedir Pastanesi)

* Maket Pasta (Seçim yapabilirsiniz)

* Salon içi sınırsız Full HD camera çekimi

* 10 adet dilediğiniz Fotoğraf

* Araba Süsleme

* Akşam yemeği

* Misafirlerinizin rahat etmesi amacı ile Açık düğün alanımızda Dinlenme alanı

* Konfeti ve Volkan

* Salon organizasyonu

* 4 kişiden oluşan müzik grubu

* Çiftimize başbaşa akşam yemeği

 Kendimiz için özel bir paket oluşturabiliyor muyuz?

 

Düğün Salonu Rezervasyon günü planlaması yapılırken dilerseniz özel paket oluşturabilirsiniz.(Zamanın çok kısa olması istenilen paket içeriği

dışarıdan temin edilmesi durumunda en az 1 ay önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.Tedarik edilecek malzemenin kontrolu taşınması esnasında

doğacak aksamaları giderilmesi amacıya )

 

Haftanın hangi günlerinde düğün yapmak daha ekonomik?

 

Düğün Salonu Rezervasyon günü  Pazartesi Genel Temizlik Günümüz olması nedeniyle zorunlu olmadıkça düğün almıyoruz.Salı Çarşamba günleri ekonomik günlerimiz.

 

Düğün günü mekanı yalnızca bize mi ayırıyorsunuz, yoksa aynı gün başka bir alanda bir düğün daha oluyor mu?

 

Düğün Salonumuzda Açık ve Kapalı olmak üzere iki salonumuz var.Bu sezon Her ikisinide o tarihte yapılacak olan düğün merasiminde kullanılacaktır.

 Düğünü açık alanda yapacaksak, kötü hava koşullarında kapalı alanda aynı davetli kapasitesine hizmet verebiliyor musunuz?

 

Düğün Salonumuz her iki kısımda da kapasite olarak hizmet verebiliyor.Açık düğün salon hazırlıklarının olması nedeniyle önceden bilgi verilmesi gerekiyor.Hava

şartlarının bozulması durumunda Kapalı mekan kullanılabilinir. 

Açık alanda kalmaya devam etmek istersek tente ile çözüm üretebiliyor musunuz?

 

Düğün Salonumuzun bu konuda kapalı alana taşımadan başka bir çözümü yoktur.

 

Davetlilerin mekanı terk etmesi gereken bir saat limiti var mı?

 

Düğün Salonumuzun yasal saatler dışında saat limiti yoktur.Davetliler için otopark ve vale hizmetiniz var mı? O akşam davetlilere ücretsiz olacak mı?

 

Düğün Salonumuzun otopark hizmetleri ücretsiz olup vale hizmetimiz yoktur.Gece boyunca tuvalet temizliği kaç defa yinelenecek?

 

Düğün Salonumuz görevlileri boyunca Wc ve diğer kullanım alanları sürekli temiz tutulacak ve gerekli temizlikleri yapılacaktır.

 

Düğün pastası pakete dahil mi? Gerçek pasta mı, yoksa maket pasta mı kullanıyorsunuz?

 

Pasta  pakete dahildir.Sağlık açısından salon içerisinde maket pasta kullanılmaktadır.

 

Beklenmeyen davetliler için, davetli sayısının yüzde kaçı kadar fazla sayıda servis veriyorsunuz?Bu rakam toplam fiyata dahil mi, yoksa gece ayrılırken ekstra hizmet olarak faturalandırıyor musunuz?

 

Düğün esnasımda ek talepler düğün sahiplerinin onayı olmadıkça ek servis açılmaz Talep halinde ek servis bedeli size bildirilir.Ek servis var ise Fatura edilerek ücreti tahsil edilir.Davetlileri karşılamak ve kendi masalarına yönlendirmek sizin mi, yoksa düğün sahibi olarak bizim sorumluluğunuzda mı?

 

Düğün Salonunda Rezerve masa talebi olursa Masa Rezerv yapılır Bu düğün sahibinin sorumluluğundadır.

 

Düğünün kapalı alanda yapıldığı durumda salonun havalandırma ve soğutma performansı davetli sayısını karşılayabilecek durumda mı?

 

Düğün Salonumuzda Isıtma-soğutma sistemlerimiz vardır.Salon içerisinde 50.000 BTU kapasiteli 5 adet klima bulunmaktadır.Düğün fotoğrafçısı, video, organizasyon hizmetleri gibi ihtiyaçlarımız için dilediğimiz firmayla çalışabiliyor muyuz, yoksa sizin anlaşmalı olduğunuz firmalar içinden seçim mi yapmak zorundayız?

 

Düğün Salon içerisinde Video çekiminde bizim anlaşmalı olduğumuz 3 firma dan birisini seçerseniz bunu paket içerisinde ücretsiz olarak alabilirsiniz.Bunun dışında ücret sizin tarafınızdan bu kişilere ödenir.Salon içerisine dışarıdan Fotoğrafçı almıyoruz.

 

Ödeme planı olarak ne gibi seçenekler sunuyorsunuz?

 

Düğün Salonumuzda Rezervasyon esnasında Paket ücretinin 1/3 peşin alıyoruz.Düğün Salonunu terk etmeden önce  kalan ücretin tamamıı tahsil ediyoruz.Ödemelerinizi peşin yada Kredi kartı ile yapabilirsiniz.Değerli Evrak ödemesi kabul etmiyoruz.Ne kadar kapora vermemiz gerekiyor?

 

1/3 nakit yada kredi kartı ile ödeyebilrsiniz.Hastalık, ölüm, ayrılık, erteleme gibi beklenmeyen kötü durumlar karşısında kontrat iptali yapıyor musunuz?

 

Düğün Salonumuz Sözleşmesini okuyunuz.


Copyright © 2019      Mustafa Bilgin